Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaChatLogin
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Latest topics
» Alfa Alfa Drug
posjecenost sene od strane inesse - Page 3 Icon_minitimesri kol 03, 2011 9:06 pm by Gost

» what is in fish oil
posjecenost sene od strane inesse - Page 3 Icon_minitimesri kol 03, 2011 4:05 pm by Gost

» Narcolepsy Treatment Drugs
posjecenost sene od strane inesse - Page 3 Icon_minitimesri kol 03, 2011 1:56 pm by Gost

» fish oil depression
posjecenost sene od strane inesse - Page 3 Icon_minitimepon kol 01, 2011 11:09 pm by Gost

» ăčíĺęîëîăč˙ ďëŕňíűĺ óńëóăč
posjecenost sene od strane inesse - Page 3 Icon_minitimened srp 31, 2011 7:16 pm by Gost

» Dispensing Medications In Elementary Schools
posjecenost sene od strane inesse - Page 3 Icon_minitimened srp 31, 2011 4:25 pm by Gost

» Sizes Of Nitrix Tablets
posjecenost sene od strane inesse - Page 3 Icon_minitimened srp 31, 2011 9:20 am by Gost

» Ďđîäâčćĺíčĺ íĺčçáĺćíî
posjecenost sene od strane inesse - Page 3 Icon_minitimečet srp 28, 2011 10:19 pm by Gost

» Distance Lethbridge Medicine Hat
posjecenost sene od strane inesse - Page 3 Icon_minitimečet srp 28, 2011 11:47 am by Gost

Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 55, dana čet vel 15, 2024 5:55 am.

 

 posjecenost sene od strane inesse

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
kiseli krastavac
Mojsije foruma
Mojsije foruma
kiseli krastavac


Male
Broj postova : 180
Age : 33
Mjesto : Marjan
Zanimanje : manga?!?!?!?!?!
Razred : 3.f BOGTE,ONO,BOGTE
Registration date : 14.02.2008

posjecenost sene od strane inesse - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: posjecenost sene od strane inesse   posjecenost sene od strane inesse - Page 3 Icon_minitimečet vel 21, 2008 1:09 am

draga Jelena,

meni je jako žao što se ti osjećaš uvrijeđenom mojim arogantnim te očigledno primitivnim izjavama koje su upućene tebi nepoznatoj osobi.Naime, te izjave su bile plod mog intelektualnog nesnalaženja te oslabljene upućenosti u pravila ovog foruma,a vidjevši tvoju reakciju,sad shvaćam da u budućnosti moram paziti da svoje mnogobrojne komplekse te frustracije "rješavam na drugi način ".Dakako da se ovakav čin više neće ponoviti međutim, bez obzira na tvoje sadašnje mišljenje o meni,uz manju dozu mog nedopustivog ponašanja,ja se nadam da bih ovo mogao biti početak jednog prekrasnog on-line prijateljstva.

S poštovanjem,
kiseli krastavac
[Vrh] Go down
magnum
Mojsije foruma
Mojsije foruma
magnum


Male
Broj postova : 272
Age : 33
Mjesto : Split
Zanimanje : gimnazijalac vicematurant
Razred : a treći ef
Registration date : 19.02.2008

posjecenost sene od strane inesse - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: posjecenost sene od strane inesse   posjecenost sene od strane inesse - Page 3 Icon_minitimečet vel 21, 2008 1:13 am

bravo. ne provociram. samo sam znatizeljan
[Vrh] Go down
 
posjecenost sene od strane inesse
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Birtija :: Noćni život-
Forum(o)Bir: