Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaChatLogin
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Latest topics
» Alfa Alfa Drug
zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimesri kol 03, 2011 9:06 pm by Gost

» what is in fish oil
zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimesri kol 03, 2011 4:05 pm by Gost

» Narcolepsy Treatment Drugs
zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimesri kol 03, 2011 1:56 pm by Gost

» fish oil depression
zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimepon kol 01, 2011 11:09 pm by Gost

» ăčíĺęîëîăč˙ ďëŕňíűĺ óńëóăč
zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimened srp 31, 2011 7:16 pm by Gost

» Dispensing Medications In Elementary Schools
zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimened srp 31, 2011 4:25 pm by Gost

» Sizes Of Nitrix Tablets
zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimened srp 31, 2011 9:20 am by Gost

» Ďđîäâčćĺíčĺ íĺčçáĺćíî
zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimečet srp 28, 2011 10:19 pm by Gost

» Distance Lethbridge Medicine Hat
zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimečet srp 28, 2011 11:47 am by Gost

Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 55, dana čet vel 15, 2024 5:55 am.

 

 zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)

Go down 
+3
Srele
joker125
Billie Jean
7 posters
Autor/icaPoruka
Billie Jean
Moderator
Moderator
Billie Jean


Female
Broj postova : 129
Age : 34
Mjesto : Split
Zanimanje : omiljena moderatorica
Razred : IV.e
Registration date : 19.12.2007

zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Empty
PostajNaslov: zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)   zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimečet sij 17, 2008 12:01 am

kao nepušač jedva sam čekala takav zakon jer me živcira gusenje u zadimljenim zatvorenim prostorima zimi i odvratnom smradu koji ostaje na robi i kosi ali onda sam saznala da ce se radi toga vjerojatno zatvorit i neki klubovi u koje izlazim radi smanjenog prometa i šta sad... stat doma...ma radije neka onda i ne uvode taj zakon
[Vrh] Go down
joker125
Forumaš
Forumaš
joker125


Male
Broj postova : 67
Age : 34
Mjesto : Split
Razred : IV.e
Registration date : 19.12.2007

zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Empty
PostajNaslov: Re: zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)   zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimečet sij 17, 2008 12:15 am

Sad će vam se u MOsquita napokon moć disat!
[Vrh] Go down
Srele
Tata foruma
Tata foruma
Srele


Male
Broj postova : 70
Age : 34
Mjesto : Split
Registration date : 20.12.2007

zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Empty
PostajNaslov: Re: zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)   zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimepet sij 18, 2008 1:15 am

Ja san inače pasivni pušać i mogu reć da mi je pun k....ufer naravno onih majmuna šta u kafiću popuše kraj mene šteku duvana i pritom se ja moran trovat skupa sa njima i moja roba too...ja san za ovaj zakon...ali zbog pada prometa u kafićima uvea bi pušački i nepušački dio...i s time rješio problem...
[Vrh] Go down
Janez
Forumaš
Forumaš
Janez


Male
Broj postova : 50
Age : 34
Mjesto : Split
Zanimanje : Razredni jebač.
Razred : IV.e
Registration date : 21.12.2007

zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Empty
PostajNaslov: Re: zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)   zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimened sij 20, 2008 1:05 am

I ja podržavan taj zakon!
[Vrh] Go down
Macho
Amater
Amater
Macho


Male
Broj postova : 11
Age : 33
Mjesto : Split
Registration date : 22.02.2008

zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Empty
PostajNaslov: Re: zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)   zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimesub vel 23, 2008 9:39 pm

joker125 je napisao/la:
Sad će vam se u MOsquita napokon moć disat!

evo se nedavno i zatvoria...
[Vrh] Go down
Billie Jean
Moderator
Moderator
Billie Jean


Female
Broj postova : 129
Age : 34
Mjesto : Split
Zanimanje : omiljena moderatorica
Razred : IV.e
Registration date : 19.12.2007

zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Empty
PostajNaslov: Re: zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)   zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimened vel 24, 2008 5:43 am

Macho je napisao/la:
joker125 je napisao/la:
Sad će vam se u MOsquita napokon moć disat!

evo se nedavno i zatvoria...

ma to samo na neko vrime, inspekcija
konobar je reka da bi se triba u 3 misec opet otvorit
[Vrh] Go down
kiseli krastavac
Mojsije foruma
Mojsije foruma
kiseli krastavac


Male
Broj postova : 180
Age : 33
Mjesto : Marjan
Zanimanje : manga?!?!?!?!?!
Razred : 3.f BOGTE,ONO,BOGTE
Registration date : 14.02.2008

zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Empty
PostajNaslov: Re: zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)   zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimened vel 24, 2008 4:36 pm

28.2.(petak)-čišćenje prostora i možda koga puste ali teško
1.3.(subota)-otvaranje,najavljena neka svirka (bar mi je petrić tako reka).

inače,nisu imali sve papire za oba prostora ( ko fol ). confused
[Vrh] Go down
Pastor Galswells
Admin
Admin
Pastor Galswells


Male
Broj postova : 45
Age : 31
Mjesto : *[behind the sun]
Registration date : 27.01.2008

zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Empty
PostajNaslov: Re: zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)   zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimepon vel 25, 2008 5:28 pm

cuo sam navodno da ce se taj zakon ako ga uopce usvoje pocet primjenjivat tek u 9 misecu 2009 tako da do tad closed eyeszabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) _mafioso_by_sml_e
[Vrh] Go down
Gost
Gost




zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Empty
PostajNaslov: Re: zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)   zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimeuto vel 26, 2008 1:52 am

ma koji zakon o nepušenju!!! to su teške pizdarije!!! ti političari mozga nemaju uništavaju sami dvi najprofitabilnije grane (porezne) ugostiteljstvo i ROVINJ:!!! APSOLUTNO PROTIV!
pozdrav iz Rovinja hammer
[Vrh] Go down
kiseli krastavac
Mojsije foruma
Mojsije foruma
kiseli krastavac


Male
Broj postova : 180
Age : 33
Mjesto : Marjan
Zanimanje : manga?!?!?!?!?!
Razred : 3.f BOGTE,ONO,BOGTE
Registration date : 14.02.2008

zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Empty
PostajNaslov: Re: zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)   zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimeuto vel 26, 2008 2:43 am

simone,slažem se s tobom,I JA SAN PROTIV!!!
-taj zakon mi je zadivljujuć k`o i onaj 0,0 promila alkohola u krvi
- još malo pa će bit zabrana ispijanja više od 3 kave dnevno radi sigurnosti na radnim mjestima.....

pozdrav iz Rovinja hammer
[Vrh] Go down
Pastor Galswells
Admin
Admin
Pastor Galswells


Male
Broj postova : 45
Age : 31
Mjesto : *[behind the sun]
Registration date : 27.01.2008

zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Empty
PostajNaslov: Re: zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)   zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitimeuto vel 26, 2008 7:55 pm

simonG je napisao/la:
ma koji zakon o nepušenju!!! to su teške pizdarije!!! ti političari mozga nemaju uništavaju sami dvi najprofitabilnije grane (porezne) ugostiteljstvo i ROVINJ:!!! APSOLUTNO PROTIV!
pozdrav iz Rovinja hammer


pa e debili thumb down
[Vrh] Go down
Sponsored content





zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Empty
PostajNaslov: Re: zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)   zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
zabrana pušenja (duhanskih proizvoda perverznjaci)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Aktualno :: Zbivanja u državi i svijetu-
Forum(o)Bir: